ДПТ «Совські ставки»
alt
UA
RU EN
Детальний план території в межах вул. Кіровоградська, просп. Лобановського та Проектної вулиці в Голосіївському районі м. Києва
м. Київ

Планувальними рішеннями запропоновано на території занедбаного радгоспу "Совки" розташувати багатоквартирні багатоповерхові будинки з підземними паркінгами, а також відновити екосистему території у вигляді парку, провести заходи з рекреації русла річки Совки, створити нові озера для загального користування.

Розташування проектних житлових багатоквартирних будівель можна обрунтувати тим, що даний ескіз забудови відповідає інсоляційним нормам всіх житлових приміщень. Майбутні мешканці даного житлового комплексу повністю забезпечені необхідними майданчиками для комфортної життєдіяльності.

Згідно проектних рішень місця для паркування розташовані в підземному просторі, що в свою чергу покращує умови проживання мешканців перспективного комплексу.

Проектом передбачено зведення двох прибуованих та одного окремо розташованого дитячих дитячими садків, та школи зі спортивними майданчиками.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt alt alt
1
/
7